Logistika

PRISTATYTI PRODUKCIJĄ Į REIKIAMĄ OBJEKTĄ - TAI NE VIENINTELIS MŪSŲ TIKSLAS. DAROME VISKĄ, KAD MŪSŲ GAMINIAI KLIENTUS PASIEKTŲ SAUGIAI IR SUPLANUOTU LAIKU.

Atsižvelgdami į individualius klientų poreikius, randame palankiausius produkcijos transportavimo sprendimus, teikiame profesionalias konsultacijas logistikos klausimais.

Lietuvoje savo produkciją pervežame autotransportu (vilkikais). Kitas šalis mūsų gaminiai dažniausiai pasiekia taikant multimodalinį pervežimą, kai suderinamos kelios skirtingos transporto rūšys, pvz.: keliai, jūros, geležinkeliai.

Mūsų darbo įvertinimas – ilgametė partnerystė ir bendradarbiavimas su tarptautinėmis logistikos kompanijomis. Puikiai išmanome ne tik Lietuvos, bet ir Skandinavijos šalių, Rusijos, Baltarusijos rinkas. Bendradarbiaujame tik su EURO standartus atitinkančiomis ir taršą siekiančiomis mažinti transporto įmonėmis.

Efektyvesnio logistikos planavimo ir valdymo mūsų specialistams padeda siekti viena pažangiausių 3D modeliavimo programų „Tekla Structures“ bei Lean valdymo sistema.

GAMINIŲ UŽKLAUSA

PAPILDOMI DOKUMENTAI

PRIDĖKITE FAILĄ
PRIDĖKITE FAILĄ
PRIDĖKITE FAILĄ
PRIDĖKITE FAILĄ
PRIDĖKITE FAILĄ